#article.title#
Nemocnica Snina  Aktuality  Už aj novorodenci v Nemocnici Snina, s.r.o. jazdia na nových Hyundai ix1

Už aj novorodenci v Nemocnici Snina, s.r.o. jazdia na nových Hyundai ix1

Novorodenci v Nemocnici Snina, s.r.o. si od 19. septembra budú užívať jazdu na najnovšom Hyundai ix1. Spoločnosť sa v rámci svojej orientácie na rodinu rozhodla pokračovať v úspešnom dobročinnom projekte a ďalšie 4 špeciálne dizajnované novorodenecké vozíky s logom Hyundai venovala novorodeneckému oddeleniu Nemocnice Snina, s.r.o.. Vozíky slávnostne za účasti primárov detského  a gynekologicko-pôrodníckeho oddelenia odovzdala pani Slávka Popovičová zo spoločnosti Ing. Radoslav Popovič - RADES, Michalovce.

Využívať sa budú na bezpečný a jednoduchší prevoz bábätiek na vyšetrenia a k mamičkám. Pre nemocničný personál, ale aj pre mamičky predstavujú vítanú pomoc. 

Ďakujeme.


Späť na Aktuality

Aktuality

04
dec

Nový röntgenový prístroj v sninskej...

Nový röntgenový prístroj v sninskej nemocnici už slúži pacientom z celého regiónu.  Nemocnica Snina, s.r.o. ho zakúpila z dotácie od štátu.

03
okt

Pozvánka na VI. Sninské zdravotnícke dni...

Nemocnica Snina, s.r.o. a Regionálna komora sestier a pôrodných asistentiek v Humennom Vás srdečne pozývajú na celoslovenskú konferenciu pod záštitou...

14
máj

Vyjadrenie Nemocnice Snina, s.r.o. k...

Vyjadrenie Nemocnice Snina, s.r.o. k medializovaným informáciám  

26
sep

Už aj novorodenci v Nemocnici Snina, s.r...

Novorodenci v Nemocnici Snina, s.r.o. si od 19. septembra budú užívať jazdu na najnovšom Hyundai ix1.

29
jún

Ambulantná pohotovostná služba od 01.07...

Ambulantná pohotovostná služba (APS) od 1.7.2018 nahradí lekársku službu prvej pomoci (LSPP). Zmena sa dotýka APS pre dospelých  a APS pre...

14
jún

Nadácia COOP Jednota venovala Nemocnici...

Nadácia COOP Jednota venovala Nemocnici Snina, s.r.o. špičkové laparoskopické nástroje R. Wolf v celkovej hodnote 4000 Eur.